dodavatel stavebních výplní a příslušenství


 

Představení společnosti,

v oblasti plastových oken působím od roku 2002, kdy jsem, tehdy ještě jako fyzická osoba, začal realizovat naše první montáže plastových oken. Jako začínající prodejce jsem zpočátku realizovali většinou malé zakázky, jako jsou výměny oken v panelových nebo činžovních domech či montáže oken do novostaveb rodinných domů. Později jsem začal realizovat i zakázky větších rozměrů, což mě přesvědčilo o nutnosti transformovat se na společnost s ručením omezeným. Ta vznikla počátkem roku 2006 pod názvem MK-okna s.r.o.. Dalším mezníkem v historii firmy bylo zavádění systému managementu řízení jakosti dle požadavku normy ČSN EN ISO 9001:2001, který byl úspěšně dokončen v květnu 2006 přidělením certifikátu č.1180/2006.Získáním tohoto certifikátu se naše společnost zařadila mezi firmy, kde je kladen maximální důraz na kvalitu a spolehlivost. V současné době se snažíme maximálně uspokojit potřeby našich zákazníků zejména nabídkou kvalitních výrobků, poskytováním profesionálních služeb. Od roku 2008 jsme rozšířili technické zázemí pro montáže a v současné době jsme schopni vlastními montážníky pokrýt většinu realizovaných zakázek. Do dalších let se budeme snažit o bezproblémový průběch všech zakázek a o zkvalitňování poskytovaných služeb. Za dobu působnosti naší společnosti máme spousty spokojených zákazníků a více jak 15.000 namontovaných výplní. Máme samozřejmě i zákazníky méně spokojené,Ti nás ovšem nutí ke změnám a zkvalitňování našich služeb a z chyb se snažíme poučit.
Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivý majitelé bytů, domů tak i bytová družstva, obecní úřady a stavební firmy. Realizujeme zakázky od jednoho okna po stovky oken.
V poslední době jsme zařadili do sortimentu kompletní řadu dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří od společnosti TTK CZ. Tímto krokem jsme doplnili náš sortiment,

který nyní obsáhne veškeré otvorové výplně pro výstavbu a rekonstrukci.

Milan Kovář
jednatel společnosti